Reference...

Práce grafika mě baví, platí to pro všechny zakázky a každého zákazníka. Doufám, že všichni zákaznici jsou s odevzdanou prací spokojeni. Některé z nich jsem si dovolila požádat o reference na mou práci a přístup k zákazníkovi...

POMELO

Mgr. Lucie Dědková — farmaceutka, zdravotní a nutriční poradkyně

„Spolupráce s paní Kolaříkovou byla perfektní. Rychle odvedla práci, spolupracovala s copywriterem, aby práce byla co nejlepší. Můžu jen doporučit.“


Vitamíny s vtipem

NATURVITA, a.s. / Ing. Roman Kristl

Naše spolupráce s paní Kolaříkovou trvá více než 10 let. Na začátku byla tvorba časopisové inzerce prostřednictvím agentury AAM. Později jsem se na paní Kolaříkovou obracel i s jinými grafickými úlohami. Oceňuji její spolehlivost a rychlost. Obdivuji její tvůrčí nápaditost a fantazii, kterou vkládá do svých návrhů. Svými pracemi nás pokaždé mile překvapí. Mají líbivou grafiku i srozumitelné propagační sdělení.


Helenčino pečení

Helena Vybíralová

Před několika měsíci jsem na internetu začala hledat někoho, kdo by mi pomohl s mými kuchařkami Helenčino pečení. Někoho, kdo by graficky připravil celou knihu včetně plakátů, letáků, inzerátů a všeho co je třeba. Našla jsem webové stránky a Ivu oslovila. A byla to trefa do černého! Jsem moc spokojená. Kuchařka je přímo k nakousnutí! A neříkám to jen já. Píší mi to i zákaznice, které mají knihu již doma. Do budoucna připravuji celou řadu kuchařek a velice se těším na další spolupráci s Ivou. Moc jí děkuji.


Grafika s vtipem a něhou

Agentura AAM / Mgr. Marie Žochová

Kdo chce působit v grafice elegantně, mile a něžně zároveň, vyhledá ženskou grafiku. Zkoušeli jsme několik druhů grafiky od zaběhlých firem a studií. Byly věcné a dobré, ale ruka ženy dodá věcnosti neopakovatelný přídech. Ivana Kolaříková spolupracuje klidně a vcítěně. Naslouchá a snaží se dodat tématu samozřejmou lehkost. Její zkušenosti z oblasti kresby a malby dovolují určitý grafický přesah.

Kromě různorodých reklamních materiálů, vytvořila sazbu a malbami obohatila knížku "Bráška a já" určenou dětem. Po mnoha letech spolupráce s paní Kolaříkovou, můžeme jen děkovat za dobrou a kvalitní spolupráci.


Prima pokusy

Dagmar Gluchová

Dobrý den, mám radost, že mohu vyhovět Ivaně Kolaříkové v její žádosti na poskytnutí reference. Pro úspěšný start svého projektu "Prima pokusy" jsem pokládala za důležité mít hezké webové stránky i celé grafické vyznění všech materiálů. Spolupráce na vytváření designu byla pohodová, příjemná a co je nejdůležitější, byla přínosná. Usuzuji tak z reakcí jak pedagogů, tak především z reakcí dětských diváků na mých představeních. Jak jsem napsala, Iva vytvářela webové stránky, plakáty, pozvánky a podobnou grafiku, plus jednu extra specialitu. Na představení se oblékám do ručně kresleného "Prima plášťě" s tématikou mých pokusů.