Nabídka...

Z oblasti reklamy a grafiky vám dodám nejrůznější produkty a služby. Asi nelze vyjmenovat vše, ale zde jsou příklady pro inspiraci...
Ráda vám také předložím cenovou nabídku na požadovanou zakázku. Ta může být samozřejmě velmi různorodá, ale vždy dostanete vysokou kvalitu za standardní cenu...

NÁVRHY PROPAGAČNÍCH MATERIÁLŮ /plakáty – prospekty – brožury – vizitky – pozvánky/

Nejen obal prodává, ale také kvalitní tiskové materiály. V mnoha situacích jsou úvodním představením výrobku či služby, podle kterého si zákazník vytváří známý a podstatný "první dojem".


NÁVRHY VIZUÁLNÍHO STYLU /loga – firemní materiály/

Vizuální styl je to, co způsobuje zapamatovatelnost v obrazovém vnímání a vytváří dojem integrity z vaší firmy, dokáže spojit i povahově rozdílné věci – lidi, auta, výrobky…


INZERCE

Kdy jindy na zákazníka působit grafikou než během inzerce. V momentu čtení nemá možnost s vámi komunikovat, vyslechnout názory. Během zvažování informací na něj inzerát působí.


COPYWRITING /reklamní texty – webový obsah – popisy produktů/

Dbejte na kvalitní textaci! Zajistí, aby se o vás zákazník dozvěděl vše potřebné rychle a efektivně. Vytvoříme spolu poutavý příběh a budeme ho vyprávět vašim zákazníkům.


TVORBA KATALOGŮ

Hezké auto byste v oprýskané garáži nekoupili. A podobně váš kvalitní výrobek nebo službu, si zákazník v nepřehledném katalogu také nevybere.


TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Dnes už samozřejmá prezentační a informační vizitka každého podnikatele. Vždyť před každým nákupem si ověřujeme informace na webových stránkách výrobce.


SAZBA KNIH

Možná ta nejradostnější práce. Kniha je kulturním vrcholem naší společnosti, rádi je čteme, rádi v nich listujeme…


ILUSTRACE, VEKTOROVÁ GRAFIKA

Nejen počítačové /rastrové a vektorové/, ale v portfoliu mám i ruční malbu různýma technikami. Něco na odlišení od konkurence :-)