Něco o mně...

Mám více než 10 leté profesní zkušenosti z prostředí grafických návrhů, designu a tvorby webových stránek v pozici OSVČ, starší pak z reklamních agentur.

Ke každému grafickému návrhu přistupuji vždy se zájmem, kreativitou a snahou největšího přínosu díla pro zákazníka. Pokud budete mít zájem, mohu podat bližší informace o referencích a ukázkách, které naleznete na těchto stránkách, například cílové odvětví nebo použitý software či technika.

Napište mi na email@ivanakolarikova.cz a najdeme cestu jak vaše podnikání a aktivity podpořit.

Dovednosti...

Zkušenosti...

Publikování...

Grafiku vytvářím na platformě produktů firmy Adobe Systems Software.
Legendu rastrové grafiky – program Adobe Photoshop, používám od samých začátků a od verze CS6 využívám integračních vlastností s ostatními produkty v sadě. Naříklad Adobe InDesign, Adobe Illustrator nebo Dreamweaver. Dlouhodobé zkušenosti mám i s produkty firem Corel Corporation a Quark Software.

Nejvíce zkušeností získáte na projektech, ale vzdělávání tím nijak neztrácí na významu. Proto pravidelně navstěvuji oborová školení a konference.
Namátkou můžu uvést kuzry:
• Mistrovství práce s DSLR
• Kurzy výtvarných technik a olejomalby
• MAYA
• Rétorika, sociální psychologie a mezilidská komunikace

Zakázkové práce podle možností doplňuji o jiné aktivity.
Například uvádím publikování recenzí v Softwarových novinách, knižní ilustrace nebo účast se svými obrazy na výstavách sdružení Viridian.
Jsem také spoluautorka projektu České příběhy.